Piyano

Piyano Kursu

Piyano dersleri çocuklar ve yetişkinler olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Küçük yaşta piyano öğrenmeye başlayan çocuklarımızın başarı oranı çok yüksek olmakla birlikte, doğru eğitmenler sayesinde kısa zamanda hem müzikal hem kişisel gelişimlerinde çok olumlu sonuçlar alınabilmektedir.

Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde amacınıza uygun ve size özel programlarla çalışma fırsatı yakalayacaksınız.

Detaylı Bilgi
Gitar

Gitar Kursu

Gitar dersleri; Elektro Gitar, Bass Gitar,  Akustik Gitar, Klasik Gitar, Flamenko Gitar, Jazz Gitar ve perdesiz gitar olmak üzere 7 farklı dalda veriliyor.. Yetişkinler için ve çocuklar için ayrı müfredatlar uygulanmaktadır.

Eğitimlerimiz amaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda şekillenmekte olup genel müfredat ile birlikte kişiye özel bir program uygulanmaktadır.
Ders saatleri imkanlar dahilinde sizin tercihlerinize uygun olarak belirlenir.

İsterseniz 2 veya 3 kişilik grup derslerine katılabilirisiniz.

Detaylı Bilgi
Şan

Şan Kursu

Şan eğitiminin amacı diyafram, akciğer, sinüs boşlukları, ağız boşluğu, karın boşluğu gibi günlük hayatta bilinçli kullanmadığımız vücut bölümlerini kullanarak ses tellerini eğitme çalışmasıdır.

Bu çalışmalar neticesinde sesimizi ve konuşmalarımızı daha bilinçli tonlamayı ve yine daha bilinçli ifade etmeyi öğreniriz.

Detaylı Bilgi
flüt kursu

Flüt Kursu

Mistik tonlarıyla olan nefesli çalgıların en güzel sesli enstrümanlarından flüt, ‘yan flüt’ olarak da tanımlanmaktadır. İnsan sesine en yakın nefesli çalgılardan olan flüt, tahta nefesli sazlar grubuna dahil olup, notaları ‘sol’ anahtarıyla yazılmaktadır. Günümüzde gümüş, nikel ve altından imal edilen flütler, eski çağlarda abanoz ve nar ağaçlarından oyularak yapılırdı. Nefesli çalgılar arasında şarkı ve bestelere eşlik eden en hünerli ve en çevik enstrümanlardan biridir.

Detaylı Bilgi
Saksafon

Saksafon Kursu

Soprano, Alto, Tenor ile Bariton saksofonlar en çok kullanılan saksafonlardır. Bazı orkestralarda arada sırada Bas saksofonun da kullanıldığı olur. saksofon çalmaya yeni başlayanlar genellikle alto saksofondan başlayıp, deneyim kazandıktan sonra tenor ya da bariton ile çalmayı sürdürürler.

Alto saksofon özellikle klasik batı müziği alanında tutulur. Çalması daha zor olan soprano ise 1960’lardan sonra caz müziğinde belli ölçüde yaygınlaşmıstır.

Bas, sopranino ya da kontrabas saksafonlar günümüzde üretilse de, büyük saksofon orkestraları dışında ender olarak kullanılırlar ve daha çok özel ilgi duyanlara seslenirler. Eğitmenlerimiz sizlere saksofon seçimi, temini vb. konularda yardımcı olacaklar..

Detaylı Bilgi
Keman

Keman Kursu

Keman dersleri içeriği yetişkinler ve çocuklar için farklı programlar içermektedir. Keman eğitimi, özveri ve gayret gerektiren; bu yolda ilerledikçe, başarı ve müziksel doyum sağlayan bir süreçtir.

Bu süreçte izlenen öğretim programının esasları belirlenmişse de; programın uygulanması ve öğretim yöntemleri her öğrencide bireysel farklılıklar göstermektedir.

Eğitmenlerimiz, her öğrencinin zihinsel ve bedensel gelişimini, fiziksel yapısını ve psikolojik durumunu göz önünde bulundurarak öğretim yöntemlerini belirlemektedir.

Keman derslerimiz bireysel olarak yapılmaktadır. Keman eğitim sürecinde, keman eğitimi teknik çalışmaları ile repertuar çalışmaları yer almaktadır.

Detaylı Bilgi
Bateri

Bateri Kursu

Davulla ilgili bütün teknikler notasyona dayalı akademik bir eğitimle sizlere aktarılıyor.

Eğitmenlerimizin sizler için hazırladığı birçok farklı program sayesinde sizlere eğitiminizi tercihleriniz doğrultusunda şekillendirebilme ve istediğiniz stillerde gelişiminizi devam ettirme imkanı sunuyoruz (jazz, rock, pop, Latin, funk, vs..)

Davul dersleri haftada 1 saat olmakla birlikte, kayıt yaptıran öğrencilerimiz her hafta 1 saat ücretsiz olarak studiomuzda etüt yapabilirler.

Detaylı Bilgi
Solfej

Solfej Kursu

Solfej derslerini müzikal dikte, ritmik dikte, müzikal deşifre ve bona olmak üzere 4 gruba ayırabiliriz Nota bilgisi ve kulak eğitimini de kaplayan solfej dersleri haftada 1 ders olarak düzenlenmiştir.

Detaylı Bilgi
Bağlama

Bağlama Kursu

Bağlama Kursu

Detaylı Bilgi
Satranç

Satranç Kursu

Satranç Kursu

Detaylı Bilgi
Resim

Resim Kursu

Resim Kursu

Detaylı Bilgi
yaratıcı drama

Yaratıcı Drama Kursu

Yaratıcı Drama Kursu

Detaylı Bilgi
Bale scaled

Bale Kursu

Bale Kursu

Detaylı Bilgi
konservatuvar 1

Konservatuar Hazırlık

Konservatuar Hazırlık

Detaylı Bilgi